Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hijacker.fx

    csendes tag

    Én a megjelenés napján megvettem cdkulcs oldalról, mert jónak tűnt az előzetesek alapján.

    Eddig 31 órát játszottam vele. Engem nagyon leköt.
    Nagyon jó a hangulata, tényleg van egy jó adag Half-Life életérzés benne, bár nekem legjobban talán a Bioshock érződik. Ettől függetlenül szerintem saját stílusa és hangulata van.

    Tényleg nem kényszerítenek a készítők semmire, ezért van rengeteg "felesleges" skill... szerintem ez jelenti azt, hogy úgy játszol ahogy neked tetszik, mert mindent legalább három féle képpen megoldhatsz. Pont ettől legalább még egyszer végig lehet tolni, mert más skillekkel más taktikát követel a harc. Nekem vannak taktikáim a különböző ufókhoz, én ezeket érzem hatékonyabbnak. Persze a legegyszerűbb tényleg az idő lassítás és a shotgun páros, de ez nem azt jelenti hogy a többi hülyeség vagy hogy használhatatlan lenne. Plusz ha fogytán vagy shotgun ammo-val érdemes tartalékolni és más megoldás után nézni ...

    A hack-elés tényleg iszonyat béna, fantáziátlan, a legszarabb pontja a játéknak :K

    BTW bögrének átalakulni és begurulni kis helyeken szerintem indokolatlanul vicces és szórakoztató :DD

    Én a PC-s verziót játszom, eddig 1x fagyott ki, de akkor már előtte a menü beleégett a játékba és nem is tűnt el :D Ezt leszámítva semmi más bug-ba nem futottam bele, GTX970-nel Full HD-ban stabil 60FPS.

    Valóban nem váltja meg a világot ez a játék sem, de szerintem nagyon jó, hangulatos, és élvezetes.
    Steam-en 89% pozitív review-ja van több mint 3000 review alapján.

    Ezt a cikket erősen lehúzósnak és egyoldalúnak érzem. Részemről elfogultan 10/10, ha nagyon kritikus akarok lenni akkor sem rosszabb mint 9/10.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák