Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Redneck #26 üzenetére

    Én remélem azért az árképzés is hamar Bioshockos lesz :DDD Azért ez annyit nem ér.Live-ben néztem 2 óra gameplayt,hááát...
    Eszembe jut,hogy a Borderlandsokba beletettem 2000órát összesen...de nincs már élményfaktor akkora.
    Nekem a Half Life 2 ugrott be kicsit...bár azt lehet előbb elővenném,mert az már megvan :DDD
    Prey 1 még végigment annó xboxon...tetszett.

    Bioshock összest is bezsákoltam pár dollárért annó...mégiscsak jobb,hogy az első részt még "kipróbáltam" pár órára.De ez se kötne le annyira éppúgy.Kinek van 30+ órája egy JÁTÉKRA manapság,aki felnőtt,család,rokonság,munka,stb?Sajna mindbe csak belementem pár órára.
    30 órám eddig ebben az évben nincs gémelés.Akkoris valami multis címet veszek elő.És persze várom,hogy ne legyen senki beteg a családból,legyen humánus a főnök,stb...és egyszer hátha belefogok majd ebbe is.Addig marad egy-egy játék cinematic-ának megnézése a youtubeon.Részben jó,mert olcsó,részben rossz,mert nem játszik az ember,de annyiból korrekt,hogy az "érdekel" címeket nem kell megvenni 1x végigtolni.Ami jobb dolog,az ebbe úgyse kerül bele.Nomeg sok csalódástól megkimélt/oldotta meg,hogy a ~mondjuk 2 hónapos végigjátszásnál ki emlékszik a sztori elejére?A múlt hétvégi epizódra se..

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Új hozzászólás Aktív témák