Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • proci985

    MODERÁTOR

    LOGOUT blog (1)

    A PCs verzio megis hol volt bugos? Egyetlen komolyabb bug volt, a save game corruption amit konkretan par nap utan mar befoltoztak es kb a jatekosok 10%at erintette.

    Elso nap ment a multiGPU support, elso nap gyonyoruen futott ultran fix 60fpssel (290X CFem van), a vegigjatszas soran egyetlen bugba nem futottam bele, pedig elso naptol toltam. Ja es a toltesi idok kb masodpercben merhetoek. Egyebkent szerintem gyonyoru volt es reszletessegben siman parban van a Mankind Divided - Dishonored2 parossal.

    Az, hogy a kulonbozo ellenfelekhez nem kell taktikat valtoztani megint nem nagyon igaz, boven kell varialni.

    A gloo cannon egyebkent kb a regi deus ex akna-falmaszo bugfeatureexploitjat emeli jatekelemme. Zsenialis.

    Igen, a harcrendszer par tekintetben a system shock 2re emlekeztet, iszonyatosan kell sporolni a loszerrel, de legalabb par tekintetben rougelike mechanikakat hasznal. Azt alairom, hogy a konstans felelem a mimicek miatt magasabb nehezsegen iszonyatosan macerassa teszi a haladast mondjuk a Dishonored2 / Mankind Divided viszonylataban, de a Dishonored2 jatekstilustol fuggoen kb a Thief - Hotline Miami spektrumon mozgott es mukodott remekul.

    Elso Preyel nem jatszottam, ezt kb ugy lehet leirni, mint a System Shock 2 - Deus Ex (1) - Half-Life2 - Portal - Bioshock kombinaciojat.

    A narrativaja meg zsenialis.

    [ Szerkesztve ]

    Don't dream it, be it. // Lagom amount.

Új hozzászólás Aktív témák