Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tompika777

    senior tag

    válasz Spec #694 üzenetére

    Bár a kérdés nem nekem szólt, de azért én is válaszolok rá. Az én telefonom májusi kiadás, Global 12.5.2 rom van rajta, 6/128-as,eredetileg német piacra szánt készülék, én egy hónaposan vettem, hibamentesen.
    Nekem a ghost touch hiba kb. augusztus vége-szeptember elején jött elő, addig semmi baja nem volt. Sosem cseréltem rajta romot, bl is zárva van, tehát teljesen gyári, érintettlen.
    Van,higy pár napig elő sem jön, aztán van, hogy naponta többször is, ez teljesen hektikus. Garancia nincs, így komolyabban nem is foglalkozom vele, bár eléggé zavaró tud lenni. Ezt a dolgot leszámitva meg vagyok elégedve a telefonnal, de jelzem, hogy ha erről a hibáról előre tudok(mármint hogy az X3 Pro-nál előfordulhat), akkor nem vettem volna meg. Igaz, nekem olcsó volt(55ezer Ft,és ez még mint írtam júniusban).

  • zsiz

    őstag

    válasz Spec #694 üzenetére

    Ha megmondod nekem, hogy hol nézzem meg, akkor megmondom mikori :D A doboz sarkán a SN/IMEI számok alatt 2021.03. szerepel, ha ez az.
    Június 12.-én rendeltem a telefont spanyol raktárból, és 18.-án kaptam meg. Azt viszont nem tudom megmondani, mikor jött elő a hiba :F Úgy érzésre nekem is augusztus vége körül lehetett, de ebben egyáltalán nem vagyok biztos. Először gyanús volt, de nem is tulajdonítottam nagy jelentőséget neki, azt hittem én nyomkodtam el véletlen, csak nem rémlik. De aztán később itt olvastam a hibáról, és utána még többször is előjött.
    Nem babráltam semmit a telefonon, zárt bl, MIUI Global 12.5.2.0 Stabil van rajta (most látom, hogy van frissítés 12.5.3.0, de még nem raktam fel). Ahogy kijött a dobozból. Illetve nem, mert amit feldobott frissítést, azt engedtem települni.
    Most épp 120Hz-en használom, de 60Hz-en is volt hiba. Ahogy Tompika is írja, nálam is teljesen random. Van, hogy napokig semmi, de van, hogy naponta többször is jelentkezik. És ha ezt tudom, én sem veszem meg :D Maradtam volna Redmi Note vonalon, az előző telefonom egy RN3SE volt, közel 5 évig nyúztam (még mindig üzemképes, Spotifyra használom továbbra is).

    MIUI optimalizáció nálam be van kapcsolva, mert ha kikapcsoltam, nem működtek a klónozott alkalmazások. Úgyhogy azt nem is szeretném kikapcsolni, ha nem muszáj. 60 vs 120Hz-nél mindkettőnél volt ghost touch, úgy rémlik. Launcher-nek Nova Prime-ot használok. Örülnék neki, ha tényleg csak szoftveres gond lenne, mert ezzel a telefonnal is hosszú távra terveztem :D

    Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

Új hozzászólás Aktív témák