Új hozzászólás Aktív témák

  • eldrah

    aktív tag

    Na ma érdekes anomalia volt a teloval. Este nem tettem töltőre, nem volt kedvem mar kimászni az ágyból, ma reggel 47% volt az akkuszint, annyit hasznaltam beleptem böngészőbe, eppenhogy csak feloldottam a kijelzőt, erre kiirta akkuszint alacsony es masodperceken belül kikapcsol ha nem teszem töltőre, amit mire eszbekaptam meg is tett..radugva kiirja 47% majd bekapcsolva mar 60. Az utobbi meg elhiszem elkezdte felpumpalnj es beletoltott annyit, de ez a 47-nel kikapcsolas fura😳 Valaki járt mar igy?

    A fulessel es egyeb bluetooth eszkozokkel valo csatlakozas "problémája" ismerős. Nem szoktam rajta fenn akadni, de kicsit problemas neha a működése. Elfelejti a parositott eszközöket, vagy ha ujra parositanam, bekapcsolom a Bluetoothot es nem keres, talál semmit, csak ha vagy haromszor ki-be kapcsolom a csuszkat. Igen..szoktam varni, volt egy fél percet is, hátha csak keres, de semmi..a kis korocskere a frissitessel,ujrakeresesre nyomni meg nem lehet mert nem aktiv jelecske:) Altalaban akkor csinalja ha masik eszkozre akarok csatlakozni. Mintha csak egyet tudna megjegyezni.

Új hozzászólás Aktív témák