Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KillBorn

    senior tag

    válasz Satus #1843 üzenetére

    Én is most tértem vissza erre, A11-es EU rom meg Arrow OS után. Az A11 valami gyalázatos ehhez képest, lassú a rendszer nagyon, Arrow os meg túl fapad, és nem találtam rá normális gcamot. Ez az A10-es EU meg már-már custom OS sebességű, és jó képeket/vidókat is csinál. Olyan mint ha a xiaomi minden Miui/andoid verziót előről kezdene, egyre éhesebbek az új verziók, holott egyre jobban kellene programozniuk.

    "I guess your purge wasn't efficient enough, Vader!"

  • KillBorn

    senior tag

    válasz Fruityloops #2037 üzenetére

    Épp feleségemnek kajtatok telefont szülinapjára. Ott tartok, hogy a Xi 11 Lite 5G NE és az X3 között megjelent xiaomiknak szarabb vagy nem jobb a kamerája mint az X3 NFC-nek. Beleértve a most megjelent teljes Note 11-es sorozatot. Vennék neki szívesen X3 NFC-t, de neki nagy és nehéz, szal 6,67" kilőve. 6,4"-es note 10/11esek gyengék kamerában. Marad 11 Lite vagy a GT Master, de kamerában a 11 Lite jobb.

    [ Szerkesztve ]

    "I guess your purge wasn't efficient enough, Vader!"

  • KillBorn

    senior tag

    válasz Fruityloops #2062 üzenetére

    A 9 Pro teljesen jó választás...inkább mint a redmi 10 vagy valamelyik note 10. A Note 10 pro meg sosem érte meg az árát. Sztem a Poco X3 NFC-vel lezárult az a korszak, ahol kiemelkedő középkategóriás telókat lehetett kapni 250$ alatt (72k volt hufban a 6/64-est 2020 oktoberében spanyol aliról, van benne egy micro sd, és mindenre elég) Nem tudom mi lesz ha tönkre megy az X3 NFC-m, mert addig fogom használni. Dobnák ki újra a Note 8 Pro/9 Pro modelleket frissítve (G95, 120 Hz, Droid12), ne ilyen Redmi 10 2022 újrakiadásokkal vicceljenek.

    "I guess your purge wasn't efficient enough, Vader!"

  • KillBorn

    senior tag

    válasz Fruityloops #2521 üzenetére

    Én egy F5-re elcsábultam volna. Megvárom a Note 13 Pro-t (aka Poco X6 Pro) (1,5k sík, 12 bites C7 kijelző, 12GB+ ram, snapdragon, kijelzőbe integrált ujjlenyomatolvasó, nagyon vékony keret a kijelző körül, minimál design). Elvileg 150k HUFban benne lesz a 16/512-es.

    Én az X3 NFC-t egy A52s-sel használom felváltva (impulzus vásárlásra 85k-t megért 20 hónap hivatalos garival). Nem volt olyan xiaomi az elmúlt 3 évben a ~300$ kategóriában ami felkeltette volna a figyelmem.

    Illetve én egy telefonért lennék most hajlandó max. 225k-t adni, az a 13T Pro (~260 most HA-n új hivatalos garis). De cserébe a feleségemnek egy iphone 15 lenne az ára.

    Ha az A52s-nél jobbat akar az ember, akkor 150k HUF fölé kell menni (min. Poco F5), akkor meg már megvárom míg tényleg lesz újdonság a design és a hardver tekintetében is (pl. Poco X5 Pro nem jobb mint az A52s, és a samu még tovább is lesz támogatva).

    Sokat elmond a telefonról, hogy vissza-visszatérek rá az A52s mellett. Egyszerűen xiaomis vagyok nem tudom megmondani okát.
    Sztem ki lehet húzni az X3 NFC-vel amíg nem jön a Note 13-as (Poco X6) sorozat. Ahogy írtad 120hz, 6.67 FHD+, nagy akksi (jó üzemidővel még mindig, van 5000-es akksis teló 100 óra kürüli üzemidővel is), jó hangszórók, és most is teljesen vállalható kamerarendszer.
    Ennél többet nem adnak gyártók most sem ár/érték arányban (sajnos) a Poco F5 kategóriájáig.

    [ Szerkesztve ]

    "I guess your purge wasn't efficient enough, Vader!"

Új hozzászólás Aktív témák