Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tybsen

    addikt

    válasz papeti01 #346 üzenetére

    Nem hiszem, hogy 199 EUR vagy valami hasonlo aron lesz pixel 3a BF akcioban - teljesen kizart. Ha 249 vagy tegyuk fel 229 EUR is lenne (amit nem hiszek), akkor is max 36 EUR arkulonbsegrol beszelunk. En biztosan nem kinlodnek ennyi arkulonbseg miatt ha ez a kiszemelt telefon. Dragabb mondjuk biztosan nem lesz, tehat lassan beall erre a 260-300 EUR koruli arra szerintem, szoval ha nem surgos, akkor kesobb is megveheted hasonlo aron (elobb-utobb biztosan lesz hasonlo aron ilyen vagy olyan akcioban. En 399 EUR vettem ajandek google home mini-vel megjeleneskor - nyilvan tudtam, hogy folyamatosan csokken majd az ara, de megert annyival tobbet, hogy viszonylag gyorsan hasznalhatom - havonta mondjuk 10 EUR ertekcsokkenes, nekem ennyit megert). Neked kell tudni, hogy mennyire lenyeges ez a "minel-olcsobban-megvenni" dolog vagy elengeded a dolgot es nem foglalkozol vele hanem megveszed es hasznalod. Valamennyit az ember mindig veszit, de ha igy gondolkozol akkor sosem erdemes semmit megvenni mert mindig lesz ugyanaz olcsobban ahogyan egyre megy le az ara vagy egyre ujabb akciok jonnek.

    Ha hozzateszel - biztosan vannak ilyen vagy olyan szinten jobb specifikacioval rendelkezo keszulekek, kerdes, hogy mi az igenyek. Kell a pixel / garantalt es gyors update / jo kamera vagy inkabb mas a prioritas? Szamtalan keszulek van ami ha mas a fontos akkor jobban megfelelhet az igenyeidnek.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák