Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kansas

    addikt

    válasz Porcica #22 üzenetére

    Az igazság az, hogy PS-en ugyan nincs boost, de én még nem láttam olyan PS4-es játékot, ami ne ment volna vajsimán. Különösen azok, amik kaptak patchet PS4Pro-ra.
    A 4K patch az más tészta, azt néhány játéknál ugyan ingyen adják, de többségében vagy új edition, vagy fizetős DLC egyébként is.
    XB-on meg van ez az automata boost ingyen, úgy tűnik, a MS ennyi erőfeszítést akar/tud beleölni, akinek van közte olyan játék amit használ, az örül, a többi meg így járt. Futni a többi játék is fog és amelyik eddig is tudott 60fps-t/4K-t, az ezután is fog, csak sokkal stabilabban, mint One X-en.

    PSNow szolgáltatás most is van, most se használom, ugyanúgy, ahogy régi PC-s játékokkal se játszok, akármennyire is van sok amit nagyon szerettem(pl. Morrowind/Oblivion, Witcher 1, Icewind Dale ), de megöregedtek mind, nem akarom elrontani az emlékeimet azzal, hogy újra előveszem mindet - pár hónapja elővettem a Morrowind-et, de a maga korában szépnek/jónak tűnő játék ma már akármennyi moddal is vállalhatatlan. Sajnos.
    Emulátor meg annyi van PC-re, hogy Dunát lehet vele rekeszteni, kontrollerestül.

    Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

Új hozzászólás Aktív témák