Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FefeeX

    veterán

    válasz korikmate #361 üzenetére

    Most ugye melyikről beszélünk :)
    A Bast Castle féle eredetin (amit az oldalukról töltöttem, és nagyon nagyon, nagyon minimál - de nekem bejön; innentől hívjuk ezt A-nak) tényleg megy a BD3D csak aktiválni kell a menüjéből miután elindítottad. Ezt írtam másodjára :)
    A másik, CFW, ami elvileg tartalmazza a BC féle változtatásokat (ezt meg hívjuk B-nek), és Bast Castle 1.02 néven fut, annál sajnos ez nem mondható el, ott csak a 3D felkonvertálás megy helyi menüből, ami nem ugyanaz, sajnos.

    A-nál nem állítható be a város ahonnan kijelzi az időjárást, mondjuk nem is jelzi folyamatosan, plusz a menüje is tényleg sokkal egyszerűbb, nincs háttér stb. Itt még annyi van, hogy nem kell első indításnál netet állítgatni, magától megteszi. Egyébként a FW mérete fele a másiknak.

    B-nél tényleg választható háttér, több betűtípus, és az időjárás is beállítható. DE nem megy a BD3D ami az egész kütyü lényege, szerintem.

    A Resource mappára én is rájöttem, mivel 1:1ben másoltam mindent a pendrive-ra :) Ez az eredeti BC FW-n nem működik, hiszen ott nincs háttér sem, de ezt sem bánom :) A fordítást meg lehet egyszerűbb lenne az IMG-ben eszközölni, és nem utólag SSH-n, majd utánanézek :)
    Ja igen, és sajnos az NFS hálózat egyikben sem működik, így BD3D-t akadozás nélkül sajnos nem tudok NASról lejátszani, át kell tennem USB-re :(

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák