Új hozzászólás Aktív témák

  • Bundyta

    tag

    Gyerekek!

    Egy kicsit szétszabdaltátok a fórumot, ami nem baj, csak kapkodom a fejem...

    Szóval vegyük a legutóbbi frissítést:
    Bast_Castle_v1.03_003_CSv1.3.0_xLiveCZ6.5.rar
    v1.03 NB (uncompleted, for internal tests only) 10/03/2013 rev: 003 {Saturn package 1186 only}

    Nos, ha jól értettem, a következő problémák vannak:

    1. Nincs automata frame rate felismerés és elvileg nem tudja a 23.976-ot sem. Egyébként jó lenne, ha valaki pl egy 15 mp-es ilyen fr-jú filmet feltenne valahová, h a többiek is tudják tesztelni.

    2. Hiába állítod Central European-re a felirat kódolását, legközelebb megint kínai nyelvű lesz. (Viszont bekapcsolható végre a felirat mögé a háttér! Váóóóó!)

    3. Pontosan milyen mp3-at nem tudsz lejátszani / szaggatva játszik csak le? CBR/VBR mp3-mal is ez a helyzet?

    4. Most akkor lehet valódi 3D-s anyagot lejátszani, vagy sem? Kell valamit nyomkodni a távirányítón, vagy nem? Egyből lejátssza? Menü is van, rendesen?

    Nekem meg nehézkes a felfogásom. Tehát ez a fw tartalmaz tecső klienst és böngészőt? Ugyan az a "szép" menüje van, mint a CS-nek? (2.5.6.0)
    Bast_Castle_v1.03_003_CSv1.3.0_xLiveCZ6.5

    Tudja a felirat háttér beállítást? Megjegyzi a felirat CE beállítását és nem kapcsolgat vissza folyton kínaira? A Youtube Leanback kliensben lehet végre külső billentyűzetről is begépelni a karaktereket, nem csak kurzornyíl + [Enter] kombó van? És ezt már le tudja játszani?

    (Valaki kérte a SACD lejátszást, megírtam a wishlist-re és Nick-et megkértem, hátha...)

    Just one more thing - mondta Columbo hadnagy: valahol hátrébb valaki panaszkodott, h a külső, csak USB-s tápellátású vinyóját rendszeresen ledobja - kattog a vinyó, meg kiírja, h a háttértár nem biztonságos kiadása. Ebbe rendszeresen beleszaladok, de van megoldás. Ez kell, szerintem, mert mintha nem tudna elég áramot leadni valamiért...

    A pénz nem boldogít. Pláne, ha nincs.

Új hozzászólás Aktív témák