Új hozzászólás Aktív témák

  • marcus.fenix

    aktív tag

    válasz doktordrog #17 üzenetére

    Ebben sajnos igazad van, a cikkben is említem.
    Az általam ismert ÖSSZES MMORPG ezt a harcrendszert kínálja. WoW szintén.
    Beleszólni csak néhány billentyűvel tudsz, amivel a varázslatokat, spec attackot és gyógyitalt nyomatod. Ennél még egy körökre osztott harc is taktikusabb, izgalmasabb lenne, de az belassítaná a játékmenetet.
    Azt pedig láthatod, hogy még a single player RPG-k sem nyújtanak harc terén élvezetet.
    Oblivionban például tudsz jobbról balról hadonászni a karddal, meg pörgőt ütni és kész. A Neverwinterek szintén a "ráklikk és nézd" harcrendszert adták, míg a Gothic 1-2 nél legalább időzíteni kellett a támadásokat. A Witcherben legalább a harcstílust kellett váltogatni, és jól időzíteni, de ott is ennyi. A Two Worlds szintén clickfest, de látványosan hadonászik a karaktered. Ha ezek a nevek ezt nyújtják, akkor mit várunk az online, ráadásul ingyenes játékoktól??

    Amikor majd jön egy RPG Blade of Darkness vagy Dark Messiah féle élvezhető harcrendszerrel, akkor fog eljönni a kánaán. Félek sosem történik meg... :O

    Scouser
    Neked is van igazad, de ugye azt belátod, hogy te sem fogod ezért letenni a WoW-ot...
    Tehát kárt nem okoztam a közösségetekben, és mint későbbi hozzászólásomban írtam, belátom hogy a játék valószínűleg rossz időben jött, és rossz társaságba keveredtem, ezért a rossz benyomás.

    Végülis a Fallout 2-őt kb. 15 alkalommal telepítettem egy év alatt, és 15 alkalommal le is töröltem, majd 16-odjára úgy "átjött" (pestiesen szólva) hogy kijátszottam kétszer (azóta se más játékot) és megismertem minden zegzugát mielőtt letettem.

    Tehát ami a lényeg, nem fizetek a WoW-ért, mert gyakorlatilag SEMMI sem tetszett benne, és mert van itt FREE alternatíva, ami jobban is tetszik. Mindamellett ebbe se fogok beleborulni, mert rengeteg jó játék van, meg persze az életem is élni kell itt kint, nem csak questelni, és én egyre biztos nem áldozok másfél évet... másfél hónapot sem. Ezzel is csak akkor szórakozok majd, ha végképp nincs más.

    [ Szerkesztve ]

    Az összes rap-et hallgató kemény csávónak küldöm e dalt: http://www.youtube.com/watch?v=5PsnxDQvQpw - és remélem tudnak angolul, különben azt hinnék kedveskedek...

Új hozzászólás Aktív témák