Új hozzászólás Aktív témák

  • Tikakukac

    titán

    válasz philoxenia #167 üzenetére

    Szakiellenőrt inkább hagyjuk... Miért nem csinál olyan videót, amit ő kivitelezett?

    Mert nem az a dolga és a szakmája? :DDD Én most tartok pont ott, hogy meguntam a hasonló kötekedést és megcsinálom b@szki. "Övöhöhöhö miért nem csinálod te a falazást ha annyira értesz hozzá?!" És nekiálltam aztán 2mm hullámvölgyekkel a konyhában már én falaztam. Ez 30 évnyi kőműves rutinnak a szakinak +/- 3,5cm-el sikerült a fürdőben, az ajtót úgy kellett vízsugarassal megvágatnom a díszlécnél. És amikor ezt prezentáltam akkor letiltotta a telszámomat és az utcán se köszön azóta. Tessék, ezt értem el.

    Szóval ja, ne kelljen már egy nyilvánvaló kritizálható munka után neked jobban ugyanazt megcsinálni, mert ez ovi szint.

    Ár/érték arányról nem volt szó egyébként.

    Azt hittem ez alap. Enélkül az örökös mondókám mindenre igaz: lehetetlen nincs.

    Nem azt mondtam, hogy konkrét esetben megéri-e, vagy nem. A használt ház olyan, mint a használt autó.

    2 óra alatt egy autóról piszok gyorsan megmondom mekkora roncshalmaz elég esélyesen. Háznál ez sokkkkkkkkal durvább sztori. Annyi nem ellenőrizhető rejtett csapda van ami orbitális költségekkel járhat, hogy nem igaz. Ezért lett elegem a használt lakás nézelődéstől is. Közepesen laikusként is szakadtak le a milliók a csodálatos ingatlanokat nézve. Ezeket a palimadarak és a csillagszeműek veszik. Kislány apukáékkal nézett belvárosi ingatlant, gyorsan kiderült, hogy gyönyörű lehetne itt minden, csak kell egy 10 millás ács és asztalos munka legalább. Anyuka megnyugtatta a kislányát, hogy ide csak csiszolás és festés kell. Hja :DDD

    Akinek Rollsra telik értékeli a régit, akinek Opelre, az már ritkábban. Mégis hoznak rendbe Opeleket is OT-re. Nem minden ház menthető nyilván, de van amit érdemes. Tulaja válogatja.

    És hogyan látod, hobbira veszik az emberek a Kádár kockákat és egyéb régi épületeket vagy laknák inkább mihamarabb?
    Tudok pár OT-s Opelt, de olyat, ami napjában használnának talán 1-2-t max.

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

Új hozzászólás Aktív témák