Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zolee5016

    őstag

    válasz HollyBoni #103 üzenetére

    Te is most miről beszélsz.....mi az hogy lenézni??? :F
    Ha beszólni akartam volna írhattam volna:Amúgy is miazmár hogy gombsorral,vagy kontrollerrel pöckölgetek egy autós játékban egy autót :U :DDD :DDD
    Azt írtam,szerintem ha előbb jött volna mint az AC,vagy a PCars nagyobb tábora lehetett volna

    Senki nem nézi szim-nek ez a kijelentés arra vonatkozott amit gondolok,nem arra mi a játék kategóriája szim-e vagy sem.
    Echte sokan inkább beletettek pénzt kormányba,és simezgetnek,de ha a Forza előbb lett volna ez nem történt volna meg.Nem profiként.Azt sem értem ha valaki szim-mel játszik az már miért vérprofi szimes kategóriába sorolt játékos :F De ha valaki egy picit is belejön ezekbe a játékokba,akkor nehezebben áll vissza arcade vonalra.

    2 .A Tartalomról is akkor lesz érdemes beszélgetni,ha a teljes verzió jön Pc-re is...a 60 autó 6 pálya messze sem egetverő tartalom eddig..Mindkét nagy név éveket késett tartalom meg napról napra növekedik.Ez alól lehet a Forza sem lesz kivétel

    [ Szerkesztve ]

    Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

Új hozzászólás Aktív témák