Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sirandrish

    legenda

    válasz ProEvoFan #6 üzenetére

    "Nagy hack n slash rajongó vagyok"

    Ezt már sokszor olvastam tőled..
    Ajánlj már 1-2 játékot pls a műfajban mert én is komálom a H&S-t..az sem baj ha néhány sorban jellemzed hogy miért is érdemes kipróbálnom :R

    Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

  • Sirandrish

    legenda

    válasz ProEvoFan #9 üzenetére

    Nah pont a TQ nem jött be? Én azt szénné játszottam..nagyon imádtam.
    Anno a Lokitól is sokat vártam de az mérhetetlen nagy csalódás volt számomra..
    A Baldurs Gate meg valahogy nálam kimaradt..lehet hogy túl fiatalka vagyok még :B

    A Sacred 2-t is próbáltam egy haverral coopban de ez a "találd meg magadnak a skilleket" téma nem jött be.

    Úgy látom azért kb mindenkinek ugyan azok jutnak eszébe H&S alatt, ergo semmiről nem maradtam le..sajnos :D

    Sirandrish Torchlight-ot anno szerettem csak hamar ellaposodott, de a második részt még nem sikerült beszereznem :N Nah de majd egyszer csak :D

    [ Szerkesztve ]

    Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

  • Nordic

    Közösségépítő

    válasz ProEvoFan #30 üzenetére

    De addig szinte semmi sem hullott, ez cirka 600 órát jelent. A D3-as droprate finoman fogalmazva is hulladék, ezzel a minden tulajdonság mehet mindenre elvvel. :U

    Ez persze az én nézőpontom, de könyörgöm 600 óra alatt 2 ismétlem kettő olyan tárgy esett amit tudtam használni a karakteremmel, ami eléggé tré. Így számomra még a vég nélküli farmnak sincs értelme.

  • Whysperer

    addikt

    válasz ProEvoFan #6 üzenetére

    Szerintem letoltve ingamebe full grafon nagyon is szep a jatek.. Tenlyeg jol nez ki,de En meguntam kbnolyan gyorsan mint a d3-t

    ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

  • Nordic

    Közösségépítő

    válasz ProEvoFan #70 üzenetére

    Az a baj, hogy a mai játékaik ,eléggé elmentek casual irányba a profit miatt(persze ez érthető valamilyen szinten).

    D3: leegyszerűsítették csontig, hogy a 10 éves pistike, is játszhasson infernon + AH hulladék droppal, hogy legyen miért költeni(nem kell most azzal jönni, hogy bezzeg te nem költöttél - én sem hozzáteszem -, de a drop azért még valóban szar, hogy mehessen a türelmetlen ember vásárolni).

    Starcraft 2: 1 teljes kapánysorozatot 3 teljesárú játékként kiadni...megint csak profithajhászás, bár ebből még lehet ugyanolyan versenysport mint annó az SC1-ből.

    WoW: Szintén csontig leegyszerűsítve. Van nem egy ismerősöm aki hc-wow-os volt, de a Burning Crusade után otthagyták, mert nincs értelme.

    Warcraft...ez meg már a régmúlt játéka, nem tudom a mai felhozatalba sorolni, van már pár éves.

    Nem tudom, de nekem olybá tűnik, hogy kezdik felvenni a többi játékkiadó stílusát, a nagy nevek úgyis eladják a játékot.

  • Mister_X

    nagyúr

    válasz ProEvoFan #72 üzenetére

    És akkor még nem hoztuk fel a régi Castlevaniakat. Húú, de gonosz vagyok ;]

    A Blizzard meg tényleg elmegy abba az irányba, ami nekem sem tetszik... A Diablo 3 nekem azért úgy ahogy bejött, de majd a konzolos verzióra leszek kíváncsi. A droprate nem zavar, Dio2-ben is a vendorokkal kereskedtem csak, egy kezemen meg tudom számolni, hogy hány olyan jó item esett, ami a kasztomnak is jó volt, hát még, hogy a gearembe passzoljon...

    WoW meg a Warcraft univerzum megcsúfolása és szerintem a pénzhajhászás oltárán feláldozott legjobb sorozat :( A Wrath of the Lich Kingnek inkább egy WarCraft IV-nek kellett volna lennie - olyan epikus lett volna, hogy beszarunk. Helyette mi van? Közvetve megkapjuk a sztorit, majd több órás instázások után eljutunk egy über cutscene-hez, amikor fel is tettem magamban a kérdést: ennyire retardáltak ülnek a cégnél? Simán lezáhatták volna talán a valaha volt legjobb stratégiával a Warcraft RTS-ek ágát, utána meg a WoW-ban eljátszadozhattunk volna Deathwinggel. Erre mit kapunk? Negyven névtelen hős megütközött Arthassal és legyőzték őt - naponta ötször...

    Starcraft: itt azért Nordic ellen lennék, mert szerintem épp jól teszik, hogy feldarabolják a sztorit, mert így mindegyikre jut idő és ki lehet dolgozni rendesen. És legalább két évente jön.

    "Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

Új hozzászólás Aktív témák