Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gorje

    senior tag

    válasz ng0ofy #216 üzenetére

    Szia!

    Először is köszönöm szépen a válaszod! Nagyiéknak azért kell felültöltős mert a fürdő nem enged mást és ez a gugulós benyúlós dolog jobban megterhelné nagyi derekát (így is problémás. papó még bírja.. ketten 182 évesek.. de ez mellékes). A tisztítás és karbantartás az én feladatom lesz.

    - 1 héten hányszor lesz használva a mosógép.
    1 alkalom max
    - hányan fogtok mosni benne (és ebből hány 12 év alatti gyerek :D)
    2-0
    - van-e szárítógép?
    nincs.
    - az áramszámla vagy a vízszámla legyen magasabb? (alacsonyabb)
    hogy is mondjam.. mind1 már nekik, nekem. mert úgy is én fizetem.
    - esetleges allergia, kényelmi funkciók.
    ki is teregessen:D de viccet félre téve nincs ilyen vagy nem tudom mi lenne az. Árban nem nagyon szeretnék ugrani felfele. Használt felújitott garis ill outletes mennyire ajánlott amúgy? Gondolom tipusfüggő is ez. De első sorban új termék érdekelne + így nagyiék is nyugodtabbak lennének.

    Köszi

  • DrJános

    aktív tag

    válasz ng0ofy #216 üzenetére

    Szia

    Változó, télen elszórva nyáron inkább szombaton, de akkor egész nap megy a gép (gyorsan szárad a ruha, így egy nap alatt meg van a heti adag)

    3-an használjuk a gépet, de többnyire Anya (44) szokta kezelni. 12 év alatti nincs, bár engem elég sokszor néznek gyereknek :DDD

    Szárítógép nincs.

    Hát áram és víz is kell a mosáshoz most 5-10% miatt nem hiszem, hogy vesznek 50%-al drágább gépet úgy sem biztos, hogy behozza a + árat.

    Nekem van allergiám, de nem túl vészes. Amúgy nem is tudtam, hogy van olyan gép amit úgy építettek, hogy erre is oda figyeltek, ezzel mit tud kezdeni egy mosógép?

    Felező program mindenféle képen jó ha van benne (anya szinte csak azt használja) ugyebár sok adagnál nem mindegy, hogy mennyi idő alatt végez a gép. Esetleg az érdekelheti őket ha a gép rövid idő alatt is rendesen kimos.

    A választ előre is köszönöm. :R

    Gép és régi mobilok profilban. jelenlegi mobilom : Samsung Galaxy S10

  • #73173120

    törölt tag

    válasz ng0ofy #216 üzenetére

    Szia!

    Hát ha már ilyen előzékeny voltál, akkor igénybe venném a segítséged. Épp mosógép vásárlás előtt állunk, a jó öreg Whirpool FL5103-asunk megadta magát, vagyis annak elektronikája (bontott alkatrész eladó, motor hibátlan :DD ).

    Amiket kinéztünk, igazából 2 eszme mentén válaszható. A szerelő az LG-t ajánlotta. Egyébként a fószer a BAZ megyei LG területi szervizéért felelős. Mondta, hogy abból még a belépő szint is jó minőséget jelent, bár árban nem olcsó, van tőle olcsóbb. A Panasonic meg az 5 éves garancia miatt szimpatikus (januárt 15-ig 5 év garanciát adnak, csak neten keresztül a vételt követően 30 napon belül regisztrálni kell).

    LGF12C3QD 105.000Ft

    Panasonic NA-107VC5WGN 99.000Ft

    Panasonic NA-127VB5WGN 120.000Ft

    Amit át kell gondolni:

    - 1 héten hányszor lesz használva a mosógép.

    2-3 alkalom.

    - hányan fogtok mosni benne (és ebből hány 12 év alatti gyerek :D)

    2, időnként 3, felnőttek. Én vagyok a legkisebb a magam 30+ évemmel, de sokszor megyünk kirándulni, illetve edzeni, ami ruhát azért szeretek tisztán tudni.

    - van-e szárítógép?

    Nincs, nem is tervezzük.

    - az áramszámla vagy a vízszámla legyen magasabb? (alacsonyabb)

    Passz, sokkal rosszabb nem lesz mint az eddigi, szóval azt hiszem ez mindegy.

    - esetleges allergia, kényelmi funkciók.

    Tetszik, hogy látszik, hogy mennyi van még hátra, de nem létszükség :)

    Köszi a választ előre is!

Új hozzászólás Aktív témák