Új hozzászólás Aktív témák

  • klepto

    addikt

    Sziasztok!

    Én is mosógépvásárlás előtt állok, és több fórumot átböngészve, két típusra szűkítettem le, a lehetséges mosógépek számát.
    Az egyik az LG F1273NDP, a másik, egy Samsung Eco Bubble mosógép.
    A legfontosabb kritériumok: keskeny kivitel (max. 45cm mélység), megbízható, hosszú élettartamú működés, és a jó minőségű, szép végeredményű, ruhakímélő mosás.
    Az LG mellett a DD motor, a 30 perces gyorsmosás, és speciális gyerekmosó program szól, a Samsungban pedig pont az Eco Bubble technológia tetszik, de cserébe gyengébb, szíjáttételes motorral van szerelve.
    Szerintetek mennyire megbízható ez a két gép?
    A Samsung csak teljes, 130perces programjánál használja az Eco Bubble technológiát, vagy a 15-90 perc között állítható gyorsmosó programnál is bekapcsolható az Eco Bubble funkció (erről mélyen hallgat a leírása sajnos)?
    Bár jónak hangzik, de mennyivel hatékonyabb ez az Eco Bubble habképző rendszer a sima mosógépekhez képest?
    Ti, melyiket ajánlanátok a két gép közül; vagy esetleg mindkét gép felejtős, és mást vennétek ezek helyett?
    Ha ez utóbbi, akkor miért, és melyiket (pontos típusmegjelöléssel)?
    Ahogy írtam, a mélység perdöntő, 45cm a max, ami elfér, ennél mélyebb akkor sem, ha ezerszer jobb minőségű lenne is a gép!
    Ja és ami az árat illeti, egy Miele nem fér bele, a max. ár 80-12.000.-Ft között mozog; ez utóbbi csak nagyon fogcsikorgatva, és csakis akkor, ha annyival jobb a drágább, mint amennyivel drágább. Csak egy márkanévért nem vagyok hajlandó fizetni egy fillért sem!!!

    Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

Új hozzászólás Aktív témák