Új hozzászólás Aktív témák

  • MASSlag

    tag

    válasz ddekany #30 üzenetére

    Értem a felvetésed. Arra gondoltam, hogy egy fejlesztőknek szánt változatot fölösleges szépen tálalni, és az is lényegtelen ha 60 fokon megy és közben hangosan sivít a pici venti (modjuk szellőző nyílást én sem találtam rajta, talán a bordák az alján?). Azért vettettem fel ezt a nyákos dolgot, mert így lehetne ólcsósítani a dev kitet, hátha több fejlesztőhöz eljut, nem az átlagfelhasználókra céloztam. Ahogy a FAQ is írja ők más terméket kapnak.

    Való igaz, a forgatáson átsiklottam. Nem volt és valószínűleg nem is lesz táblám, nincs rá szükségem. A tapicskolás meg a buta telefonom miatt nem jutott eszembe. Kezdem kicsit archaikusnak érezni magam :B .

    moli.hu: valószínűleg a dev kiteket nem most gyártották le
    A FAQ ezt írja:
    "Is there a difference between the OUYA developer console that releases in December and the one Kickstarter backers receive in March 2013?
    There will be no functional differences in the console hardware. Details in the cosmetic look and feel of the console and controllers will be refined over the intervening months.
    The developer console and controllers will also have a unique visual difference to them."

    [ Szerkesztve ]

    A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka

Új hozzászólás Aktív témák