Új hozzászólás Aktív témák

  • Agostino

    addikt

    válasz Def26 #17 üzenetére

    Üdv.

    Már megbocsáss, de ekkora butaságokat régen láttam leírva. Nem nagyon akarom feszegetni a dolgot, de azért pár apróság.

    "Bedőlsz annak, hogy milyen fasza kis játékok vannak rá, de rájössz, hogy egyedül unalmas az egész. 1 hétig maga lesz az isten"

    Bontsuk ezt két részre: nem dől be az ember semminek sem. Nem a platform a lényeg, nem azon múlik, hogy melyik játék jó és rossz. Vannak Wii játéktesztek, több forrás is elérhető. Ahogyan a PC-s játékok esetén, úgy itt is el lehet olvasni a véleményeket. Amire sokan mondják, hogy jó, az jó esetben az is, illetve vica versa. A másik része a dolognak, azaz, hogy egyedül nem jó. Nem a fenéket nem. Engem például nehezen lehet elvontatni a No More Heroes elől, pedig egyedül játszom és nem többjátékos működtetésre van kitalálva a játék. Teniszezni lehet többet, de egyedül is teljesen jó, ahogyan a golf is és a többi is. Az szívja a fogát és nem tud mit kezdeni ezzel a konzollal - megjegyzem a többivel sem - aki csak azért veszi, hogy előadja magát a többiek előtt. Azaz nem a játék őszinte öröméért vásárol, hanem azért, hogy neki legyen, másokat meg egye a sárga irigység. Ennek viszont semmi köze a géphez.

    Mod: elfelejtettem offba tenni.

    [ Szerkesztve ]

                              hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

Új hozzászólás Aktív témák