Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dilikutya

    félisten

    válasz gooool #47 üzenetére

    Igen, ez az a baleset. Csak eszembe jutott, mert most volt, apumnak volt régen munkatársa, én elég rég találkoztam vele. Csak mintegy hozzáfűztem, az öngyilkosok önzőségével kapcsolatban. A depressziót, öngyilkosságot én unatkozó emberek jóléti hóbortjának tartom. Érdekes módon, vagy csak mert nincs hírértéke, olyat sose olvasok, hogy K. Béla (56), 10 éve az utcán élő férfi a 3-as metró alá lépett, vagy K. István (32), gyógyíthatatlan tüdőrákos nem bízván a sokadik műtétben és kemoterápiában, kiugrott a kórház 5. emeletéről. A Lánchídra is szerelmi bánatosok másznak (bár azok nem mindig gondolják komolyan, többségük szerintem zokon is venné, ha nem szednék le és véletlen a Dunába fulladna), és Chester Bennington és Chris Cornell is aligha küzdött több évnyi kilátástalan hajléktalansággal vagy gyógyíthatatlan betegséggel. Ezen túl pedig nincs elfogadható, racionális magyarázat valamiféle elmebajon kívül.

    Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

Új hozzászólás Aktív témák