Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kansas

    addikt

    válasz persil #4 üzenetére

    Nem csak neked hangzik furán egy 100% magyar kiejtésű szó egy angol mondat közepén... :)
    Az más kérdés, hogy erősen Hunglish kiejtéssel megy az első pár mondat, de aztán azért "kiegyenesedik".

    A kérdés, hogy mi volt a cél vele? Ha az, hogy az angol anyanyelvűeknek kicsit egzotikusan, mesésen hangozzon, az végül is rendben van, bár én megkérdezném őket is, hogy sikerült-e...

    Maga a játék ígéretesnek tűnik, de ezt a grafikai stílust(darabos, egyszerűsített) kezdem már kicsit unni - a Fable sorozatban frankó volt, de azóta az MMO-k, mobiljátékok elkoptatták(de ott van értelme, az erőforrásigényt csökkenteni), számomra már közhelyes, közönséges - nem segíti, inkább gátolja a beleélést. És szinte biztos vagyok benne, hogy nem technikai határok miatt alakult így, hanem valami konkrét hatást akarnak vele elérni, talán a Fable hangulatot esetleg?
    A legvégén látható rajzfilmes rész viszont bejövős - ha az egész játék olyan látványvilággal bírna, nekem instant get lenne...

    Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

  • Kansas

    addikt

    válasz oriic #11 üzenetére

    Az általad említett sorozat kilógó része... közben kijött Remastered verzióban

    [ Szerkesztve ]

    Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

Új hozzászólás Aktív témák