Új hozzászólás Aktív témák

  • KSparrow

    senior tag

    válasz kano #29184 üzenetére

    Köszönöm a választ mindenkinek! :R

    Kano: A Samsungot se sokkal többet használtam, mint az LG-t: kicsit beállítani megnéztem, de az LG (Optimus G) Apáé,a Samsung (S5 mini) anyáé. Mindketten megcsinálták maguknak, belakták, ennyi. aztán ha valami kérdés lenne, semmit nem tudok, (és szidnak is rendesen, a nagy telefonost) mert ugye sose használtam rendes droidot.

    (#29185) Saccco : Szép kis lista, de szerintem többet használtam ;] Nem mintha verseny lenne :D
    Körülbelül 11 éve gyűjtöm a telefonokat, Nokiákat és Blackberryket.
    Kezdtem egy 3410-essel, majd 5140i, K300i, 5310, N82, N90, E61, E90, N86, 808, Blackberry Z10, Z30. Persze ezek csak a fő telefonok: K300i-ig egy kártyám volt, 5310-zel bejött egy második, de csak poénnak. N82-E61 párossal jött be a fix 2 telefon, rendesnek 3 hónap e61 után 9 hónapig E90, mellette általában N82 vagy N86, de kb. a komplett N széria átpörgött itt, amikor hozzám került egy darab, használtam, majd a következőt. Utána persze mind a polcon landolt. E90-t imádtam, de jött az E75, kb 3 hétig: utána meglett a 808. Az egy álom volt, mai napig velem van, eddig semmi nem hozta azt a kép- és hangminőséget. Aztán jött a Z10, ami átvette a főtelefon helyét, azóta másodteló a 808. Mikor nem bírtam milyen gyenge a Z10 akkuban, akkor lett a Z30, kb egy éve. A Lumia nem sokkal utána lett, kíváncsiságból. Nem rossz, tetszik az is, kb. egy hete még 1520-ast akartam... De hiába, mindenkinek droid van, muszáj megismernem. A Blackberry OS10 meg csak emulátoron futtatja (Bár szépen elmegy a GTA3 vagy a szókereső, de a viber pl agyrém, és amihez play services kell, pl futár, az már nekem nem sikerült).
    Szóval megfordult nálam is pár teló, illetve helyesebb ha azt mondom,van otthon pár (valahogy 400 körül) . A HTC zene miatt tetszene, amúgy ez jobban bejön a nagyobb kijelzővel, akkuval, stb.

    A marshmallow ki fog jönni OPOra?

    Ittakary: Jó látni! :D

    Nokia kérdéssel forduljatok hozzám nyugodtan! 808 PV /// Oneplus 8 Pro /// Mobilmementók

Új hozzászólás Aktív témák