Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • thorex

    tag

    Sziasztok!

    Nemrégen 2 hete jött meg a telefon. Nem volt még androidos telóm, ha valamit nem értek kérlek nézzétek el.
    A telefon külsőre szép, mutatós. A kijelzője fantasztikus, a kamerája méginkább. :DD De ennyi pénzért már adhattak volna egy fülest és/vagy USB-s átjátszókábelt is.

    2 kérdésem lenne a telefonnal kapcsolatban:

    Nem tudom a mobilnetet laptopra megosztani. Hogyan kell, mit csinálok rosszul? A régi telefonomon (Lumia 950 XL) csak mobilnet on + hotspot on + a laptopon a jelszó és működött is.
    Itt a wifi jel mellett egy "karikában egy x" lesz és nem lehet csatlakozni :F
    Csatolok egy képet is:

    A windowson és a telon minden a legfrissebb

    Nem tudok MMS-t küldeni és fogadni sem, mit csinálok rosszul? (digi-s sim-em van) A wikipédia szerint a digiben nincs mms. De a régi Lumia 950 XL-nél miért tudtam, illetve egy ismerősöm is tud akinek Xiaomi Redmi Note 7-je van, és szintén digi-s (nincs más szolgáltatónál). Aki meg a telekomnál van már 4 éve a Nokia 6 telójával szintén nem tud mms-t küldeni sem fogadni. :F
    Tudom az mms időt múlt dolog, de van, hogy éppen arra van szükségem.

    Köszönöm a segítséget és a választ előre is.

    [ Szerkesztve ]

  • thorex

    tag

    Sziasztok!

    Köszi a gyors válaszokat. Nem találkoztam azelőtt ilyen problémával, azért is írtam, mert több helyen kerestem a választ hiába. Azután eszembe jutott a prohardver, ahol a legtöbbször segítenek is, és tényleg köszi :R
    A jelszó jó-e? Be sem írhattam, és csak annyit írt ki, hogy nem lehet csatlakozni a hálózathoz semmi konkrétat. Azután addig bűvészkedtem, míg végül sikerült megosztani a mobilnetet. A WPA3-t kellett WPA2-re átrakni, meg a laptopon várni egy kicsit míg "frissült" a lista. Azután jó lett (keveset vártam :)) ). A laptop amúgy 2016-s Dell Vostro nem a legújabb, de annyira nem is régi. A wifi 6 standard nem zavar be, ha be van kapcsolva ha nem.
    Varszegig Tudod Én vagyok az a :DDD "bolond" :DDD aki kikapcsolja a mobilnetet, és a telót is esténként, meg kijelentkezek mindenből, meg nem jegyeztetem meg a jelszót, hogy azután újra mindent beírjak (bár most már a google-ból nem lépek ki). :DDD

Új hozzászólás Aktív témák