Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gilfoyle

    őstag

    válasz NemMo #732 üzenetére

    Ez nem tántorítson el... Nagyon egyénfüggő, van akit nem érdekel vagy nem is veszi észre.
    Csak bizonyos feltételek mellett volt feltűnő, mondjuk engem onnantól, h észrevettem kifejezetten zavart, addig nem :D
    Sokat használom este a telefont (olvasok elalvás előtt) és sötétben alacsony fényerőn azért jól látható volt a folt.
    Napközben ha kifejezetten erre figyeltem, akkor látható volt, de bevallom, ha nem erre koncentráltam, fel se tűnt...
    Még ma is vacilláltam, h lemondjam-e a visszküldést, mert tényleg bitang jó telefon. Ezen a kissé általam is túltolt foltosodáson kívül nem tudok belekötni.
    A 120Hz pedig csúcs. A Note-om egy laggoló, akadozó bughalmaz a OP után :D
    De azért jó lesz :C

    [ Szerkesztve ]

  • kornel1000

    tag

    válasz NemMo #732 üzenetére

    Szerintem sokkal kevesebb készülék érintett benne, mint amilyen nagy mizéria van körülötte.
    Rendeltem a Banggood-ról One+ 8pro-t 256Gb. Természetesen később kerestem rá a készülék típushibáira.Első helyen a kijelzővel kapcsolatos problémák jöttek elő.Kinti fórumokon azt írták a későbbi gyártások IN2023, IN2025 már nem érintetek a problémában.Legtöbben IN2020 panaszkodtak.Teljesen ráparáztam a dologra.Tegnapi napon megkaptam a készüléket IN2020 :))Remegő kézzel kapcsoltam be. A készülék hibátlan, semmi zöld-lilás árnyalat nincs kis fényerőnél sem. Nagyon szuper telefon, bátran ajánlom!
    Ha pedig valami gond lenne véletlenül, gariban cserélik, kapsz egy új készüléket.

Új hozzászólás Aktív témák