Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • LógaGéza

    addikt

    válasz Illye #6246 üzenetére

    Igaz, hogy 7Pro-ról, de én Nothing Phone 2-re váltottam.
    Szerintem nagyon megérte a cserét. Akksi max egy napot bírt a OnePluson, itt simán megvan kettő. Kamera biztos nincs olyan jó, mint a S24U, de fele annyiba se kerül :)
    Stabilitással/sebességgel nincs baj egyáltalán, frissítés is gyorsan jön, kinézetre se rossz, a Glypheket nem kötelező használni, de ha hozzászoksz, akkor nagy segítség tud lenni.
    Szerintem a Nothing az, ami OnePlus volt az elején - nyers Android közeli élmény, csak a szükséges alap dolgok belepakolva, nincs teleszórva felesleges szoftverekkel.

    "Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

  • milkabrams

    őstag

    válasz Illye #6246 üzenetére

    Nagyrészt érzelmek és unalom miatt váltottam s24u-ra. Amúgy nem ér annyival többet. Kijelző nem/nem sokkal szebb, kamera rossz fényviszonyok közt sokkal jobb, szeleslátó ill. 3x és 5x kamera nem nagy szám de mindenképp fejlődés, makro képekben jobb de nem sokkal, videóban sokkal jobb a stabilizálás a kép itt is rossz fenyviszonyok mellett húz el nem is kicsit, a hangról majd Therion koncert után todok többet mondani.
    Egymás mellé téve a kettőt gyorsabb az s24u, de az oneplus is baromi fluid, egyiknél sincs röccenés sem gondolkodás. Átlag ember nem érzi meg a samsung sebességbeli előnyét a mindennapi használat során.
    Ha váltani akarsz, a telekom jó áron adja az s23+ és s23 ultrákat, vagy s24 ultra erre február végéig van egy olyan akció, hogy a 256gb-s árában kapod meg a 512-est. Exynosokat továbbra sem vennék. Oké, hogy a mostani nem rossz, de optimalizálni erre sem fognak.
    Most nincs nálam az oneplus, de vasárnap vagy hétfőn csinálhatok egy full amatőr összehasonlító videót. Egymás mellé teszem a két telefont és megnyitogatok appokat stb.
    Pár hónap és frissítés után tudnék többet mondani, mert még csiszolnak rajta.

    Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

  • ghiottone

    nagyúr

    válasz Illye #6246 üzenetére

    7T után és sok mindent próbáltam már - 8T, 9, 9 Pro, Motorola Edge 30, Pixel 6, 7, Samsung Galaxy S20Fe, S21Fe, S22+, Motorola Edge 30 Fusion, Oppo Find X5. Hosszabb ideig 10-12 hónap az Op9 és. Find X5 volt. Ja nég volt Pixel 8 Pro is, de alacsony pwm miatt azt nem tudtam használni.
    Kb. 2 hete vettem egy Op11-est és kb. minden ok. A qi töltést hiányolom picit, de visszagondolva alig használtam.
    - rendszer jó - jól működik minden, jók a megszokott plusszok ujjlenyomat olvasóról indítva, stb.
    - kamera - ritkán érzem nár azt, hogy kelle a gcam port,
    - aksi - az én használatommal 2 nap: [link]

    Az S23-as szérián gondolkodtam én a Galaxy Watch4 maitt, de a 240hz-es pwm miatt sajnos mér a korábbi S-ek után meg sem próbáltam, mert ugyse bírná a szemem :(

    Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

Új hozzászólás Aktív témák