Új hozzászólás Aktív témák

  • Linkin1994

    senior tag

    válasz kammler #3732 üzenetére

    Én csak ezt nem értem akkor miért írták ezt ki :DDD
    Hi friends,

    We know many of you are asking about the next Open Beta build, and we want to address those concerns. As we grow near the release of the OxygenOS 11 release, our focus for the Open Beta software branch has shifted entirely to bringing you the latest flavor of Android. This means the next Open Beta build will be slightly delayed according to our maintenance schedule, but it will already be based on Android 11.

    We expect to have exciting news for you in the upcoming weeks, please bear with us a bit longer.

    Thank you.
    Másrészt az oxigen updater fejlesztője is elmondta op discordon hogy az op nem igazán bővítette a szoftveres csapatát ami összefögg azzal hogy miért nem adnak ki ez évtől pro t-t illetve az új nordok miért csak 1 főverziót kapnak.A porbléma szerintem hogy túl gyorsan nőttek és a szoftveres team létszámilag kevés a több telefon karban tartásához ezen persze változtatniuk kell ha versenyben akarnak maradni ez a mostani eset is jó példa hogy ütik őket keményen a Samsung is profilt váltott így nekik is muszáj lesz.

    [ Szerkesztve ]

    YT csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCQZ2KEX-j9vNsWr6dLeDp3w

Új hozzászólás Aktív témák