Új hozzászólás Aktív témák

  • ghiottone

    nagyúr

    válasz Tailorzsolt #1579 üzenetére

    Üdv. Nekem 1.5 hete van meg a 7t. 2 simmel használom, napközben főleg wifin, de az adatkapcsolat bekapcsolva, mindkét kártya 4g-n. 2 naponta töltöm. Tegnapi eredmény: [kép] - ebben volt 2 óra waze, 2 óra spotify és majdnem 1 óra telefonálás és 90 hz-en. Az első pár napban nálam repülő módban 4 százalékot fogyasztott este, majd ez 2 százalékra beállt. Az appok nagyrészénél egyesével kivettem a háttéradatok háttérben történő használatának engedélyezését. Facebook nincs fent, az opera böngészőt használom főleg + simple prot. Messenger van, az még nem ragadt be.

    1 dolog volt fura számomra - tegnap miután ujjlenyomatttal feloldottam a telefont sokszor visszalezárta a képernyőt, elsötétült. - megnéztem, hogy nem-e a nova dupla koppos lezárása lehet a ludas, de nem mivel a gyári és a lawnchair launcherrel is megvolt a probléma - aztán újraindítás után eltünt a probléma. + amit még észrevettem, hogy ha bekapcsoló gombbal ébresztem a kijelzőt akkor más a szín beállítás a záró képernyőn, mint a kezdőlapon - ez az ujjlenyomat bevillagítása miatt lehet vajon?

    [ Szerkesztve ]

    Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

Új hozzászólás Aktív témák