Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Timer

    veterán

    válasz Victoryus94 #2199 üzenetére

    Akkor sem kerek az szerintem. Nem tudom, FR volt-e már, de sokszor derül ki utólag, hogy valamelyik app akad be, ami nem is látszik a statisztikákban. Tesóm 7T Próval tolja, egész nap mobilneten, estére 40 százalék. Nekem 7 Próm van, vegyes használatban 30-40 százalék marad nap végére. Az email szinkron hibákra pedig annyit tudok mondani, hogy Aquamail. Kábé 6 éve használom aktívan, soha nincs szinkron gondom, Exchange / gmail / O365 / szimpla IMAP fiókokkal.

    Jelenleg egyetlen app nem képes normálisan dolgozni nálam a háttérben, a Mi Home.

    [ Szerkesztve ]

  • tibcsi0407

    félisten

    válasz Victoryus94 #2199 üzenetére

    Az én szempontjaimnak megfelelne már a 11 Pro is, de megvárom a 12-es szériát már.
    Nekem ezek a fontosak:
    - konstans és jó üzemidő
    - VOWIFI Telekomnál
    - a kamera hibátlan gyakorlatilag, csak lőni kell vele a képeket
    - normális szoftveres támogatás évekig
    - Apple Pay
    - Normálisan megírt alkalmazások
    - Gyors biometrikus azonosítás

    Én nagyon szerettem a Oneplus-om (az összeset, az apróbb hibákkal együtt is) , főleg a Resurrection Remix ROM-mal, de a térerőproblémáim miatt jobban is merült, mint kellene, valamint a telefonálással is voltak gondjaim sokszor. Ezt cégvezetőként nagyon sok kínos újrahívással tudtam csak megoldani, ami azért elég ciki az ügyfelek előtt. A Telekom pedig szolgáltatói oldalról elég szűk listát támogat VoWifi szempontjából, amiről a Oneplus nem tehet, de sajnos én sem tudok ezzel így mit kezdeni.
    A kamera pedig néha tudott nagyon jó képeket lőni, néha pedig kétségbeejtően szarokat, ezt sosem értettem, hogy miért van így.

    [ Szerkesztve ]

    https://utdetailing.hu/

Új hozzászólás Aktív témák