Új hozzászólás Aktív témák

  • Timer

    veterán

    válasz beyruth82 #840 üzenetére

    Az nem baj, hogy mindenki fordítva érzi itt? Nem az a gond, hogy véleményed van, és az ellentétes minden eddigi sokéves OP-s tapasztalattal, hanem az, hogy logika sincs benne. Köztudott, hogy az OOS az egyik legkevésbé erőforrás-zabáló rendszer, és mint ilyen, azonos hardveren törvényszerűen gyorsabb lesz, mint a szintén köztudottan erőforrás-gyilkos MIUI. Az, hogy az animációk alapesetben hosszabbak, mint azt a rendszer ereje indokolná, az tény. Az is, hogy összesen vagy 10 kattintásból orvosolható ez a "probléma". Ha JOneplustools fent van, akkor még ennyi sem kell.

    Mesélj már a MIUI legendás memória gyilkosságáról is egy kicsit, kérlek! Mivel a gyári launcher alól folyamatosan kipusztulnak a widgetek, feltettem asszony telefonjára a novát, hátha az alatt békén hagyja végre a a widgeteket a rendszer. A novát is kifingatta úgy 4 óra használat után... Hozzáadtam akku optimalizálási kivételként, így kezdtem, szóval nem kell a user error duma, és a Nova elég ismert ahhoz, hogy illene a rendszernek alapból is jól kezelni (akárcsak a szintén problémás Chronus-t).

    Valahogy ilyen suttyóságok ma már nem férnek bele egy állítólag jó rendszerbe, nekem legalábbis biztosan nem. Az meg, hogy OOS-en nicns n+1 fingós app, nem érdekel, amíg letölthető play-ből, ha kell.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák