Új hozzászólás Aktív témák

  • BenHans

    addikt

    válasz Albigator #1351 üzenetére

    nem fixált 90Hz + auto res.
    Ehhez jön munkában 15% wifi 85% mobilnet, szabadnapon fordítva.
    Munkanapon Chrome, Gmail, zenehallgatás, kis YT, bluetooth, telefonálás, egy két pár másodperces videó és pár fotó szokott menni, ilyen alap számológép stb dolgokon kívül, nagyon ritkánt fél óra mobilnet megosztás.
    5-5.5 óra SoT jön/jönne így ki kb 30 óra alatt, de én jellemzően nem hagyom 20-25%alá menni az aksit.
    Nem tudom ez jó-e vagy sem, szerintem lehetne jobb, de elnézem neki, mert nem elhanyagolható, hogy Szlovák határ közelében amúgy sem valami bitangos a lefedettség (soha nincs félnél feljebb az ikon) és kollégák telefonjai sokszor már külföldi hálózatra is fel akarnak mászni.
    Ja, és vasbeton szerkezetű épületek...

    Itthon, Budapesten sokkal jobb neki.
    ---- ----

    A FB és Messenger viszont úgy feldühített, hogy már nem is érdekel, de azért szívesen meghallgatnék valami tippet.

    a) időről időre elfelejt értesítést küldeni, azaz fogadó oldalon nem kapom meg azonnal, ugyanez páromnál is, tehát küldő oldalon ebből annyi látszik hogy nem lesz "teli" a pötty, csak üres és "pipált" (lehet rossz megfigyelés, de talán inkább wifinél fordul elő)

    b) homályos emticonok, egy ideig jó amiko letöltöm (vagy adatok tölése után) aztán újból visszaáll homályosra
    Nálatok nincs ilyen? Ez valami beállítás pobléma vagy a Zucker appok ilyen hulladékok?

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

Új hozzászólás Aktív témák