Új hozzászólás Aktív témák

  • brillians

    csendes tag

    Sziasztok!

    Van egy 7 Pro 12/256 modellem ami január elsején megadta magát. Kikapcsolt miközben aludtam és utána már nem tudtam életre kelteni. Végigpróbáltam mindent amit csak találtam, végül a hivatalos szervizbe küldtem vissza, ahol megkaptam a 400 eurós ajánlatot (alaplapcsere+szervizdíj) amit udvariasan elutasítottam.

    Szóval tanácsot szeretnék kérni, mert kicsit bajban vagyok. Mivel nem sok kedvem van 140e Ft-ot kiadni egy több, mint 2,5 éves garancia nélküli telefonért (sok kiadásom volt és lesz mostanában), de telefon meg kell, ezért a következő kérdések merültek fel bennem:
    1. Kiadjam-e mégis azt a pénzt érte? Mert végül is szerettem használni és hardverben bőven jó lenne még pár évig.
    2. Szereljem meg magamnak? Az előző telefonomhoz képest (HTC 10) ezt ezerszer könnyebb szétszedni és összerakni, csak vajon tudok-e valahonnan szerezni működőképes alaplapot közel féláron, amivel nem fürdök be?
    3. Hagyjam inkább és vegyek ennyi (de inkább kevesebb) pénzért valami új, középkategóriásat, ha már mindenképpen áldozni kell rá? Már azok között is vannak közel azonos hardverrel szereltek, ráadásul garanciával.

    Vagy esetleg ezeken kívül tudtok-e valami csodamódszert (fekete mágia, áldozás, stb) amivel menthető a helyzet? :)

Új hozzászólás Aktív témák