Új hozzászólás Aktív témák

  • K82

    őstag

    válasz daty5 #363 üzenetére

    Ha még nem késő:

    hardveresen nem rosszak a Xiaomi telefonok, egyedül a MIUI az, amivel nekem bajom volt. "Normális" androidon telepítesz egy programot és használod, ha esetlegesen kér vmi extra engedélyt akkor arra rákérdez egyszer, megadod neki és elfelejted. MIUI esetén ez fordítva van: alapból neked kell minden engedélyt megadni egyesével, és ha ez megvan, még ez sem 100% garancia a sikerre. Legjobb példa erre a saját (!) MiBand karkötője: van egy Motorola/Samsung/LG/Pixel/Oneplus/stb. telefonod, feltelepíted és használod. MIUI-nál: feltelepíted, aztán jönnek a turpisságok: autostart engedély, háttérben futási engedély, memóriában tartás, akkuoptimalizálás, alkalmazásváltóban lelakatolod... Biztos van akinek ez bejön h egyesével állítgatja az engedélyeket, amivel nyer pár perc extra üzemidőt. A Huawei EMUI felülete szintén zenész, hasonló a logikája.

    Személy szerint én inkább a OnePlus irányába indulnék, de hozzáteszem, a stock(hoz közeli) droidhoz vagyok hozzászokva, minden más kínszenvedés.

    Pixel / OnePlus Pad

Új hozzászólás Aktív témák