Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vityahun

    tag

    Üdvözletem!

    Már egy ideje figyelem a fórumot, és még mindig elképedve olvasom az árat mikor meglátom mennyibe is kerül ez a telefon. Hihetetlen.

    Kérdésem az lenne, váltott valaki G3-ról? Jelenleg azt használom, a kamera és az üzemidő kül. érdekelne. A G3 kamerája nekem tökéletesen megfelel, a G3 üzemidőben nem túl acélos, ezért is keresem az utódját. G5, S7, 6S nekem drága.

    Méretben a G3 jó, bár ez nagyobb és nem tudom mennyire tudom megszokni, ez tart kicsit vissza még attól hogy a fizetés gombra kattintsak, bár más alternatíva nem nagyon van a piacon ami árban megfelelne.

    SIM tálcák között van kül. melyikbe mit teszek? Gondolok arra hogy van egy céges mobilnetem, amit eddig usb stick-ben használtam, de most kiválthatná ha a telefonban lenne. A másik kártya egy 30as sima, mobilnet nélkül.

    Köszönöm:
    Viktor

    Ericsson GA318 - Nokia 5110 - Panasonic GD75 - Nokia 6230 - Nokia 6233 - Nokia 6310i - Nokia E65 - Samsung Galaxy 3 - Nokia E52 - Lumia 710 - Lg Optimus 4x HD - Lumia 520 - Lumia 630DS - Lumia 925 - Lg G3 Titan - Samsung Galaxy S7 - Iphone 7 - Xiaomi MI 9 - Play more!

Új hozzászólás Aktív témák