Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Colos1

    őstag

    válasz ToMmY_hun #11336 üzenetére

    Én más Samsungról jöttem, de általánosságban hátha segít:

    Nekem csak a Samsungos kényelmi funkciók hiányoztak, pl. rámutatás, érintés érzékenység növelése (kesztyűs mód), intelligens képernyőzár/szünet, illetve van pár, amelyet Nova Launcherrel orvosolni lehet, pl. körbeforduló képernyő, értesítési jelvények (faszbúk messengernél nem működik), mappák az alkalmazástárban (fizetős Nova kell hozzá, 1830 ft-ért).

    Illetve, ha Samsungról jössz lesz egy nagyon furcsa dolog, amit meg kell szoknod: nekem még nincs meg egy hónapja, de már annyi frissítést kaptam rá, mint amit a csúcs Samsungomra 2 év alatt. Kettőt. :D Úgy tűnik, hogy ha sokan jeleznek egy hibát a hivatalos fórumban, akkor már javítják is, ami jó, de a túl sok frissítés sem célravezető.

    Egyedül a kamera az, amiben a Samsung verhetetlen. Nem csinál rossz képeket az 1+3, de a Samsung az ebben jobb és kész.

    Ha te is gerjedsz ilyenekre, hogy a kollégáid által számítógépről küldött Outlookos inviteket szereted importálni a naptárba, akkor azt a K9 mail vagy a BlueMail tudja, a gyári Gmail app nem, csak a gmailos emailodra érkezetteket tudja kezelni, az imapost nem.

    A Samsungokban fordítva vannak a vissza és a menü legutóbbi(?) gombok, de az 1+3 -ban fel lehet cserélni őket, hogy ne kelljen átszokni.

    A sebességével nem lesz gondod.

    A kijelzővel lehet, hogy igen, mert ez csak fullhd -s, viszont hamar meg fogod szokni. Amúgy Samsung Super AMOLED van benne, ami nem teljesen hivatalos, de nyílt titok, mindenki tudja :DDD Asszem azért nem reklámozhatják így, mert licencdíjat kellene fizetni érte.

    Összességében a csúcs Samu után egy darabig fapadosnak tűnhet, mert közel van a gyári alap droidhoz, és nincsenek rajta az amúgy nem rossz Samus programok, de ezen hamar túl fogod tenni magad :)

    [ Szerkesztve ]

    Mindenkinek a környezetében van egy seggfej. Ha a tiédben nincs, akkor valószínűleg te vagy az...

Új hozzászólás Aktív témák