Új hozzászólás Aktív témák

  • kano

    nagyúr

    1. Ha jól tudom a szabályzat nem mondja ki, hogy csak olyan lehet topicgazda akinek van az adott eszközből.
    2. Mivel jelenleg is egy Oneplus One tulajdonosa vagyok és a flashelési és romolási dolgokat tekintve teljesen ugyan az a 2 telefon, így bírok "némi tapasztalattal" a típust illetően. Lehet kérdezni, vizsgáztatni, ha gondolja valaki. :U
    3. Ha gondoljátok azonnal benyújtom a lemondásom. Sokkal nagyobb szívás ez mint gondolja az átlag fórumozó.

    storm3
    Úgy volt, hogy azonnal megrendelem amint megjelenik, de mivel utálom az OOS-t, így vártam. Majd jöttek a bugokról a jelentések, így tovább vártam. Majd gondoltam, hogy meg kellene már várni a Goldot. Közben nem igazán vagytok elájulva a kamerától és ez is visszatartó erő. Szóval most úgy néz ki, hogy ha meg is rendelem azonnal egy CM vagy AOSP alapú rom fog felmenni, kivéve, ha ittakary fórumtársnak bejön a már említett kernel. De már One-on is nagyon rüheltem az OOS-t, akkor már inkább az International H2OS-t próbálnám ki.

    [ Szerkesztve ]

    „Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

Új hozzászólás Aktív témák