Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • huskydog17

    addikt

    LOGOUT blog

    válasz Med1on #18 üzenetére

    Szia Med1on!

    Köszönöm az elismerő szavakat! Próbáltam viszonylag egyszerűen fogalmazni és amúgy én is egyet értek azzal, hogy a legtöbb játéktesztben egyszerűen nevetségesen kevés figyelmet kap a technikai rész. Többek között ezért is igyekeztem az átlagosnál valamivel több technikai jellegű információval szolgálni, mert az PC platformon nagyon fontos.
    Azt mondjuk elfejtettem beleírni, hogy a játék DirectX 9-re épül, de, hogy milyen motor van alatta, azt nem tudom, erről sehol sem találtam információt.

    Amikor először próbáltam ki a notin a játékot a kis Radeon HD 5470M-el, megdöbbentem, hogy egyrészt a játék messze nem csúnya még alacsony részletesség mellett sem, másrészt hogy milyen jól megy egy 64 bites VGA-val. Mivel ez az elmúlt években az AAA címek PC verzióira egyáltalán nem volt jellemező és nem jellemező még a mai napig, így ezt mindenképp érdemesnek láttam kiemelni, illetve megemlíteni.

    #7: Igazából a UPlay esetében az új, 3.0-s verzió óta sokat egyszerűsödött és javult a kliens. A változtatások között szerepel például az is, hogy most már egyetlen kattintással el tudod indítani a játékot. Eddig így ment a steames verzió:
    A Steam fiókodban elindítottad a játékot, amire betöltötte a Uplay klienst és ezután neked Uplay alól még egyszer el kellett indítani. Most viszont a második lépés kimarad, tehát ha a Steam-ben rányomsz az indításra, akkor ugyan továbbra is betölti a Uplay klienst, de azután rögtön automatikusan indul a játék is, nem kell Uplay alól még egyszer megnyomni a gombot. Ez fordítva is működik amúgy, vagyis ha Uplay alól indítod a játék steam-es verzióját, akkor a Uplay elindítja a Steam klienst (ha még nem fut) és amint az utóbbi betöltött, rögtön automatikusan indul a játék.
    Amúgy nincs feltétlen szükség két fiókra, hiszen a játéknak van non-steam, azaz sima Uplay verziója is, ennél értelemszerűen nincs szükség Steam fiókra.

    #12: Ez jó kérdés, sajnos sehol sem találtam digitális verziót, nem tudom ,hogy létezik-e belőle egyáltalán digitális verzió.

    [ Szerkesztve ]

    Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

Új hozzászólás Aktív témák