Új hozzászólás Aktív témák

  • ceia

    őstag

    Én hiányolok legalább mégegy fiókba való belépést! Miután beléptünk a Steambe, onnan tovább az Uplaybe, még valahová be kéne lépni onnan is - vagy, már a Steambe kéne valahonnan belépni..? Azért még többet is ki lehetett volna hozni a fiókokból.. :D De ettől eltekintve valóban jónak tűnik a játék, hiszen a Midtown és a Driver is nagy kedvenceim voltak még Win98-on. Kár, hogy XP-n nem megy egyik sem!
    Különben klassz a cikk, mindig örülök, ha régebbi játékról is olvashatok valamit!
    Leginkább a Midtownnal szerettem krúzolni Chicagoban. A forgalmat levettem, a gyalogosokat fel, a rendőröket ki, és a naplemente fényeinél lassan pöfögve a Bogár abalkain át nézegettem a mászkáló embereket, kirakatokat, a várost. A másik szórakozásom az volt, hogy a kis "compact car"-t választva (szerintem Fiat Uno volt) rémítgettem a város lakosságát és rendőreit. Persze előbb még átírtam az autó beállításait.. 999LE, nagy leszorítóerő és gumitapadás, módosított váltó, nagy mechanikai ellenállóság, és ha jól emlékszem, 100kg súlynövelés után olyan kis méregzsákká változott az Uno, hogy még a házfalra is felkapaszkododtt több métert! A Panozt megette uzsonnára, és a buszokat is könnyedén taszigálta ;]

    [ Szerkesztve ]

            it's more fun to compute

Új hozzászólás Aktív témák