Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz Dragon3000 #24 üzenetére

    nézegettem az aio-kat de értelmüket nem látom, illetve design házakba/kis méretű házakba épp jó lehet, de jó léghűtéssel szemben sok érdemit nem ad
    épp minap beszéltem egy sráccal, talán még valami blower hűtő is van a radin v blokkon?
    szkájet' ninja batár dög, de zen 2700-et all core 3,6-on prime blend alatt úgy hűtötte nálam, hogy nem is volt közvetlen rátéve a venti a bordára, hanem a hátsó venti helyre pár cm-re a bordától, h hűtse a vrm-eket is, _egy_ db ventivel 4-450rpm-en, ez 20e ft, de néma - és két venti van hozzá -
    és nagy eséllyel ezzel 5 év múlva is sokkal kevesebb lesz a gond mint aio-val, mondjuk kitakarja az alaplapot pcie-től felfelé ( : ram viszont kis túlzással bármi befér alá

    Televan
    71790 ft ufóéknál a 3600, amihez még kapsz 3 hó game pass-t, eztnemrég 3e-ért adtam el - élő ultimatenél 2 hónap ultimatet ad -
    ahogy nézem zen 2700 náluk most kényelmesen a bundle eladással és hűtővel 40-41-ért lehet vinni, cserébe egy kicsit dolgozni kell vele, azért a hűtőért adnak pénzt, 2600/3600 hűtőért feleannyit sem
    ami 3-as szériából engem érdekelt volna a 3500, smt nélküii 3600, átnyálaztam pár tesztet, játékokban zömében még árt is, nem hogy használna, nyugodtan elfelejthetnék már ezt a baromságot s koncentrálhatnának a valódi magokra, 2 mag korában még volt létjogosultsága, ma már inkább vicc, a felárból inkább rakjanak beléjük + magot v vegyék ki és csökkentsék az árat mint a 3500-nél is, részemről legalábis

    FlashLed
    részemről nyugodtan mehet minden fel, aki eladni akar másképp látja :d ma még sakkozok rajta rakjak-e össze újabb gépet, ha igen akkor ma el is hozom/megrendelem az alkatrészeket, egyébként ha nem, akkor majd ősz végén átgondolom azért az 1-2 játékért ami érdekel érdemes-e ennyit szenvednem
    elég nagy szemétdomb lett ez a pc piac

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák