Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz orsib78 #14 üzenetére

    szerintem kevered a szezont a fazonnal:)
    én ismerem a technológiákat, és bizony ha én photoshoppal dolgozom egy notebookon, az bőven rendeltetésszerű használat, amibe az oled foga beletörik, illetve beleég ( :
    ha valaki állandóan a chromeot bámulja, az is rendeltetésszerű használat, és nálam is van h az megy sokat
    az oled egy rpémium minőségű termék, olyan technológiával, amit lowend lcd-k kiröhögnek, a beégés szempontjából, ezen lehet mantrázni meg szépíteni, de ez tény
    ha mari néni a tv2-t bámulja egész nap az oled tv-jén, az is rendeltetésszerű használat, ha mondjuk egy 50-es legalja lcd-nek nem okoz gondot, nálam itt a gond, ezt nem értem egyesek mért akarják kimagyarázni h ez így van jól, mert nem, nincs jól, ennyit tud a tech, van még rajta mit fejleszteni
    kijelzőben biztos nem veszek oledet, csak ha adnak rá 5 év beégés elleni gart:) de az a szomorú, h még alapgar is csak két év van eme csodás prémium termékekre legtöbbször
    szóval sztem lesz ebből balhé, mikor viszik a beégett skypeos, viberes, chromos, v akármilyenes hp gépeket tömegével vissza:) teljesen jogosan

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák