Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ledgeri

    nagyúr

    Végre valakitől hallom, olvasom hogy MyDefrag :C , kár hogy ez a jó progi is ment a "fejlesztője abbahagyta" dobozba, de nálam is ez a defragger, ha az kell!

    SSD-khez: Szerintem ennél is az "aki jobbat vesz továbbra veszi" módszer máködik. Nálam van egy 120-as Samsung 840, és jó pár évig egyedüli ssd volt, amin win mellett még vlt egy játék is, és nem kevésszer 5% alatt volt rajta a hely, ma 3%-os kondíciós, 76 TB írással, és tökéletes rávezetett böngésző Cache, pagefile, és steam workshop meghajtónak. 2020-ban lett 10% alatti kondíciós, és mivel első SSD-m 2013-ból, így gondoltam nem kockáztatok, meg kellett is a nagyobb SSD hely. Hát múlt héten is raktam rá teszt winsowst, és nem éreztem lassulást a frissebb 500 gigás 870-hez képest. Mind a kettő sata2-őn megy, a annak limitjein belül gyorsak! (2011-es HDD-m ami szintén Samsung, meg vígan játsza a nagy tároló szerepét, szóval a Samsung hatereknek :P )

    // #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

Új hozzászólás Aktív témák