Új hozzászólás Aktív témák

  • interstate76

    addikt

    válasz GIJoe #15 üzenetére

    Azt nem írtam, hogy custom ROM-ot használok a mini PC-imen (egyet kivéve). LibreELEC rendszerrel 4K-ban is kadenciahelyes lejátszást tudnak, mindezt 10-15e Ft-os vételárért és minimális mókolásért cserébe. Persze van készen kapott alternatíva is: ha jól emlékszem, akkor az Amazon Fire TV pl. mindenre is jó, csak akkor még nem lehetett kapni, amikor médiaplayer vonalon ráálltam a mini pécékre.

    A laptop GPU átlag élettartamot nem ismerem, de szervernek + netezős gépnek anélkül is bőven jó lesz, addig meg néha játszunk is rajta.

    A 35/6 wattot azt meghajtva/idle üzemmódban kell érteni? Az én korábban leírt laptopomra szerver-üzemmódban inkább 8-10Wh a jellemző, de ez is szinte észrevehetetlen a villanyszámlán (nyilván oda kell figyelni a rezsire, de egy dedikált NAS többet fogyasztana).

    téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... Nintendo Switch stílusú bt kontrollerek, Teclast tabletek (P26T, M40 Plus, M50) és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

Új hozzászólás Aktív témák