Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • margithid

    veterán

    válasz mjani1172 #19 üzenetére

    Gondolom a nagy 2017 év végi felfutáskor vásárolt.
    Azért pár év múlva lehet ő jár jobban, persze kérdés mit vett.
    Amúgy az engem is érdekelne, hogy mi az összefüggés a proci és a kriptovaluta biztonsága szempontjából.
    Kicsit fura egy tech fórumon ilyeneket olvasni, hogy bitykojn, meg már megint hype.
    Azt nem tudom, hogy a mai kriptovaluták, blokklánc megoldások velünk maradnak-e, de, hogy hosszabb távon sok mindenbe be fog épülni a blokklánc (és most nem a Librára és hasonló decentralizált fizetőeszköznek kikiáltott dolgokra gondolok...) abban 99%-ig biztos vagyok.
    Javaslom, hogy akit érdekel az nézzen utána mondjuk egy Vechainnek, hogy mi pénz van mögötte.

  • -Skylake-

    addikt

    válasz mjani1172 #19 üzenetére

    Ez most mit akar bizonyítani ?
    Aki 2015 szeptemberében etherumot vett , az fizetett darabjáért 70 centet. Ne gondolkodjunk "lakás" árakban , tegyük fel vettél csak 1 millióért. Az 2015 szeptemberi árfolyammal számolva nagyjából 5.175 eth coint jelentett. Na ha ezt eladtad mondjuk 2018.jan.14.-én , akkor alig kerestél több pénzt , mint 1.853.105.590 forint. Szóval közel két milliárd forintot lehetett csinálni a kezdeti 1 millióbol. Ha valaki mondjuk ott nem adott el , tartotta , hátha feljebb megy , de elbszta mert nem ment feljebb de tartja azóta is , akkor mai árfolyamon már csak szaros 273.000.000 forintort ér a coinja.
    Ugyhogy a példád csak arra bizonyíték, hogy attól hogy pénzed van még nem látod át a tőszdét , ahogy rendszergazda ismerősöd se. Ha az a srác akkor vette volna az ethert amikor elindult 70 centért , akkor nem lakása lenne , hanem 14 háza meg annyi lakóparkja, hogy nem tudná megszámolni csak számológéppel...

    "Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

Új hozzászólás Aktív témák