Új hozzászólás Aktív témák

  • deicide

    veterán

    válasz Yutani #35 üzenetére

    Nagyon-nagyon nehéz lesz a fejekben megváltoztatni a jelenlegi Intel központú gondolkodást. A gamer piac eleve egy igen kis szeglet (Az irodai, egyéb felhasználást nem is említem, ahol majd' totális Intel hegemónia van) és aki nem PH!-n szocializálódott, rég el is felejtette, hogy létezik AMD. Talán, ha tényleg olyan jó lesz, akkor 1-2 év és változik a hozzáállás, ellenben Intelnél egy tollvonással le tudják tolni az árakat, mert biztosan van miből engedni. Biztosan a kékeknek is lesz szavuk a sztorihoz.

    #78 joysefke: azt már évek óta nem értem, miért jobb a 4/8, mint a 4/4. Nagyon kevés olyan eset van, amikor 4-nél több alkalmazás osztozik az erőforrásokon. A legtöbben pedig, akik ilyet vesznek, játszanak, ott aztán meg tökmindegy, ha 4 fizikai mag 100%-ra van terhelve, akkor hiába van 8 szál, attól nem lesz gyorsabb semmi.

    Lehet, hogy én gondolom rosszul, de ha van 4 vályúd és abban van adott mennyiségű moslék, akkor teljesen mindegy, hogy 1 vagy 2 malac eszi vályúnként, akkor is ugyanannyit tudnak ki(v)enni belőle.

    [ Szerkesztve ]

    Live fast - On high - Repentless - Let it ride

Új hozzászólás Aktív témák