Új hozzászólás Aktív témák

  • Gabesz87

    veterán

    Nagy dilemmában vagyok...még miindig a telefon cserén gondolkodom, csak nem tudom mi lenne a legjobb megoldás...a telefont szeretem, és a dev. EU ROM valami állati jó, a funkiók, amiket kínál, az átláthatósága, minden csúcsszuper....de a tel. betegségeiből elegem van, leginkább a közelség érzékelő, illetve amikor anyámmal beszélek, folyton panaszkodik, hogy alig hall (mondjuk azt már mások is mondták, hogy halkan hallanak), meg hogy visszhangzik. Ez nem tudom, hogy valamelyik telefon hibája-e, vagy a vonalé...Neki Mi A1 van.
    Szóval vagy lecserélném egy új, itthonról vett 2S-re, és csak reménykedhetem, hogy az jó lesz (bár megbízható boltban, ahonnan venném, most vagy nincs, vagy csak rendelhető, ami meg kétséges). Vagy bevállalom a Mi Mix 3-at, de egyben nem szeretnék perpill annyit fizetni. Még egy lehetőség, hogy Telekomnál veszek részletre az előfizummal (ez tetszene leginkább). P20 Pro, vagy Mate 20 Pro lenne az ideális. Notch, bár nem tetszik, de nem is utasítom el, szóval nem annyira zavar, hogy van. Szeretném, ha a köv. telóm AMOLED-es lenne. Huawei vétele esetén meg hiányozna az EU dev. ROM, de együtt tudnék élni vele persze.

Új hozzászólás Aktív témák