Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dani54

    tag

    válasz HarryPotter #623 üzenetére

    Lehet kicsit körülményes megoldás, de próbáld meg azt, hogy "mindig megkérdez" legyen beállítva a kapcsolódásnál, így ha elmész a wlantól, akkor rákérdez, és be tudod jelölni, hogy a vodafone-ra kapcsolódjon. Jobb ötletem nincs, nyilván lennének formázások törlések stb... amivel lehetne, csak nem tudom mennyi progid van rajta, amit újra kéne rakni, vagy mennyi beállításod veszne el. Most így hirtelen ez a legjobb ötletem.

    Más: Nem tudod/tudjátok, hogy a nokia mennyire tervezi még az N900 támogatását? Már cserélném az N82-met, de nem nagyon merek belevágni az N900-ba, ha most a Meego miatt igazából csak a lelkes fejlesztők tartanák életben a telefont, ami mondjuk a linuxnál nem akkora baj, de azért mégis gondolom érthető.. Maemon kívűl még az Android van, ami szóba jöhet, de ahogy látom bővül, jósolják a még nagyobb sikerét, meg minden, de nem érzem olyan jónak, mint amilyen ez a Maemo, vagy mint a Symbian,ami mostanra meg kiöregedett sajna. Bár az N8 még tartogathat meglepetéseket... Ti mit mondtok, mennyire halott a rendszer támogatás szempontjából? Ennyi pénzért nem éri meg, ha a támogatás megszűnik, és ugye csak fekve lehet használni, meg ugye az akku. Mivel lehet hogy tanulnék fejleszteni én is telókra, ezért a bada (Samsung Wave) a blog alapján nem nyerte el a tetszésem (túl megköi a fejlesztő kezét) az alma meg nekem túl drága. Sok fantáziát látok az N900-ban, kár hogy a nokia annyira már nem :F

    Bocsi a regéért, ha valakinek van véleménye,írjon! :R

  • 3RROR

    aktív tag

    válasz HarryPotter #623 üzenetére

    Szerintem is le kéne akkor formázni a telefont ha nagyon zavar...

Új hozzászólás Aktív témák