Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • killipoly

    aktív tag

    válasz Snake28 #460 üzenetére

    Szia!
    Karma kolega segitsegevel ismet mukodesre birtuk ma a telomat egy ujraflashelessel,ami vegul nem volt olyan egyszeru mint ahogy azzal eloszor szamoltunk.:)De megoldottuk,koszonet megegyszer erte! :R
    Akku az katasztrofa egyetertek es a hangzassal is,de aki n900at vesz annak komprumisszumokat kell kotnie.En tudtam elore ezeket a bajait mar a review-kbol,de mivel nekem nem problema racsapni a toltore minden este es nem bomboltetem sosem a kulso hangszorojat,ezert en megbekeltem ezekkel a problemakkal.
    Ugyanigy a szoftveres felveteseddel is egyet ertek,nem mondanam hogy katasztrofa,de remnykedem benne hogy lesz meg jobb az updatekkel..Kerdeseid kozul meg 2-re biztosan tudom a valaszt a tobbibe meg nem folytam bele,csak 2 napja hasznalom a telot:
    1.En sem talaltam modot arra hogy megvaltoztasd az ebreszto hangot,lehet ez ilyen,ami nagyon tre,mert en nem kelek fel egykonnyen nekem valami izom csorompoles kell,nem ez a chillout:D
    3.Az ikonokat nem lehet csak manualisan rendezgetni,ami speciel engem nem zavar..

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák