Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • drzsoo1

    aktív tag

    válasz szp1 #8048 üzenetére

    Igen, olvastam, sajnos nincs benne. Tehát a kérdésem még egyszer az lenne, hogy ha ott a 3G felirat alatt a két nyíl akkor folyamatosan forgalmaz is adatot (fel és letölt) vagy pedig csak azt jelzi hogy aktív adatkapcsolata van? Milestone-nál látom ha éppen forgalmaz, az üres nyíl helyett tele fehér nyíl lesz.

    A C-7 topicot nagyon kevesen látogatják, többségében csak a hibás működésröl írnak. A másik kérdésem pedi az lenne- jelzem hogy elolvastam a hsználati utasítás erre vonatkozó részét- hogy adott egy Telenor DATA net kapcsolat: a frissítéseket azon keresztül töltötte le a készülék, a net is ezen keresztül megy, az ovi klienst viszont a Telenor WAP kapcsolaton keresztül indította volna, természetesen sikertelenül.

    A beállítások-kapcsolatok-kapcsolatkezelőn belül nincs Telenor WAP, ergo nem is tudom kikapcsolni.

    Az akksit sajnos a 6 db frissítés ( kb 8 óra) ki is fektette, 1-1 frissítés telepítése kb 40! perc volt. Érdekes módon a C7 gondolom PR 1.1-et 10 perc alatt felrakta. Elnézést de ezek olyan elképesztő dolgok amit -mint egyszerű ujdonsült symbian használó- nem tudok értelmezni.

    Csak Motorola, 29 éve: Int. 2000(1995)-MicroTac 7200-Flare-d460-cd930-Timeport T250-T720i-MPX200-Q9h-Milestone-Milestone2-Atrix-Moto G 4G-MotoZ Play-MotoZ2Force&Motorola Thinkphone

Új hozzászólás Aktív témák