Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tomboy0013

    veterán

    válasz zsoltzsolt #14352 üzenetére

    HR-t szerintem akkor érdemes csinálni, ha 8.1-ről frissíted. Kb 1 óra amég felmegy.
    Én amiért telepítettem az egyrészt a kezelőfelület. Régi WP-s vagyok és már kicsit untam a dizájnt, Szeretem a változatosságot, ha még nem minden esetben annyira felhasználóbarát is mint a 8.1. A gyorskapcsolók miatt is megéri felrakni(minden lényegesek megtalálsz köztük), az összeszedett beállítások, illetve univerzális alkalmazások miatt is. Nekem például az Outlook mail jobban bejön mint a régi e-mail kliens (mondjuk a naptár az nem). Illetve még az Office-t is kiemelném. Szerintem jóval használhatóbb és igényesebb mint a 8.1-es verzió. Na meg persze a kezdőképernyő tesreszabása sem mellékes. Tetszik az új háttérképes megoldás de jó, hogy a régit is megtartották, így lehet választani.
    De ha te magad kipróbálod akkor látod, majd hogy mi az ami elnyerte tetszésed és mi az ami nem.
    Jah igen az Áruház: Inkább biztonsági mentésből pakold vissza az alkalmazásaidat mert például a Lumiás alkalmazásokat nem fogod megtalálni. Egyébként nekem a Here Drive+-on kívül mindent frissített gond nélkül. Tehát működik, viszont úgy vettem észre, hogy a háttérben nem tud letölteni/telepíteni. Tehát végig kell bámulni a folyamatot aktív képernyővel. De javítsanak ki a többiek ha tévedek.

Új hozzászólás Aktív témák