Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Samanbacsii

    őstag

    válasz domojko #9222 üzenetére

    Hali, nagy vonalakban:
    Mennyire kezelhető, átlátható, mennyire megbízható egyáltalán akár a rendszer akár maga a készülék.
    Kezelhető, menü kicsit "szétszórt"... Nekem hibátlanul megy, gyors, nem fagy minden működik.
    Mennyire bonyolult pl a névjegyzéket átrakni? Van akinek egyszerű, én és néhányan szippantottak vele. Google névjegyzék beállítható. UMEK fórumtárs leírta részletesen ő IOS-ról másolt de ez ne zavarjon.
    Sim kártyáról fel tudja másolni? Igen.
    Saját zenéket lehet beállítani csengőhangnak? Igen.
    Viber működik olyan jól mint androidon? Annyira igen.
    Opera böngészőt fel lehet tenni rá? Igen. Én azt használom.
    Ami lényeg h gyors legyen, stabil, ne fagyjon ne lassuljon, tudjak zenét hallgatni filmet nézni telefonálni navigálni netezni viberezni. Ezek menni fognak. :K
    Nekem a 4" az ideális. Kicsit tartok ettől is hogy nagy lesz. Szerintem szokható... :B
    Asszem nagyjábol ennyi. előre is köszönöm a segítőkész tapasztalati hozzászólásokat. Nincs mit. ;)
    Vagy néztem a lumia 730-at. Abba micro sim kell. Ráadásul dual. Nekem ilyen van, kiváló készülék.
    Ha jól olvastam a vezeték nélküli töltés és az LTE amivel kevesebbet tud a 730. Így van.
    Ez a napi használatban mennyire ütközik ki? Ha nem streamelsz hd felbontású tartalmakat nem zavaró az LTE hiánya. Én a QI töltést fájlalom hogy nincs, de lehet nélküle élni. QI-val lassabban tölt, melegszik a teló, de ez nem hiba.
    :R

    " ... ááhhh, zavaros ez Szilágyi úr, kérem...! "

Új hozzászólás Aktív témák