Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • IQ_betyár

    csendes tag

    Most kezdtem el nézegetni ezt a telefont mint lehetséges új telómat, nagyon bejön és mivel vodafonos vagyok ott kerestem meg de amit láttam az kicsit meglepett :Y . Most lehet, hogy én tudom rosszul de elvileg a szolgáltatófüggő készülékeknek nem olcsóbnak kellene lenniük mint a függetleneknek? Szerintem igen. Ehez képest a vodánál 10 ezerrel drágább mint függetlenül.
    Most nekünk kell azért fizetni, hogy csak 1 szolgáltatót használhassunk a készülékkel ?
    Ez egy vicc amit a nokia árazásával művelnek a szolgáltatók.
    (Nem tudom, hogy mennyire OFF ez a hsz de a biztonság kedvéért annak jelölöm.)

    [ Szerkesztve ]

    Megtisztelő ez a nem lankadó érdeklődésük bolygónk iránt, ezért kérem fogadják szeretettel, azt a két nukleáris rakétát, amit nagyrabecsülésünk jeléül elindítottunk járművük felé.

  • IQ_betyár

    csendes tag

    válasz M_Tomi0227 #13279 üzenetére

    Igen, eléggé érdekes ez a dolog főleg úgy , hogy egyes készülékeknél jól eltalált sőt meglepően olcsó árral találkozunk más készülékeknél meg elég borsos ez az ár.
    Például az E52 a független piacon kb az LG optimus árkategóriája sőt az optimus néhol drágább is mégis a vodafonnál az optimus 20 ezerrel olcsóbb az E52-nél ez érdekes paradoxon. Most vagy a szolgáltatók nem figyelik a független árakat vagy a szolgáltató és márkahű emberekre alapoznak mondjuk ez se magyarázza az optimus olcsóságát.
    De minden bizonnyal esélytelen, hogy rájöjjünk mitől van ez. :D

    Megtisztelő ez a nem lankadó érdeklődésük bolygónk iránt, ezért kérem fogadják szeretettel, azt a két nukleáris rakétát, amit nagyrabecsülésünk jeléül elindítottunk járművük felé.

Új hozzászólás Aktív témák