Új hozzászólás Aktív témák

  • crwn

    senior tag

    válasz zsinnyegtet #18490 üzenetére

    márt többen is írták a fórumban, hogy visszatértek más oprendszerek után az E52-höz, a symbianhoz. magam az ios-t cseréltem le: előbb nok. 6650-re, aztán nok. E51-re, s végül a nok. E52-nél kötöttem ki, mint a számomra jelen időben legmegfelelőbb készüléknél. pl. nagyon sok ismerősöm panaszkodik Samsung, iPhone felhasználók, hogy nem mindig sikerül a képernyőn "történő" hívásfogadás - a csúszka nem működik elsőre, másodikra, sőt talán egyáltalán! éshát az iPhone készüléken még olyan beállítási lehetőség sincsen, mint a Samukon, hogy az egyetlen fizikai gombhoz lehet a hívásfogadás-opciót rendelni. ez nagyon bosszantó volt számomra, úgyhogy gyorsan tettem is föl a Vaterára az amerikai csodát (szerencsére, korához képesti árában el is vitték hamar). a mostani (szolgáltatói) készülékkínálatot a kijelzőérintős telefonok uralják. pedig mekkora érték a klasszikus, gombsorral rendelkező készülék, amelynek megfelelő a nyomáspontja, az rendesen reagál, és minden olyan funkció elérhető vele, amely az érintőképernyős modellekben alap. persze kisebb a kijelzője, minibbek a bötűk, macerásabb a neten egy mezőbe írni a felhasználónevet, jelszót; a navigációt is inkább Hangya Peti élvezné ekkorkában - de ha kell, minden ott van, és kisegít: mailt olvashatsz, bármit megnézhetsz a neten, és ha ismeretlen helyre kell menned, abban is segítségedre van a telefonod. nem is beszélve a sok alkalmazásról, amelyek az appstore-ban vagy az android market-ben nincsenek is meg, vagy csak pénzért elérhetőek, ám a symbianra ki lettek fejlesztve, és ingyen is elérhetőek (ha nem is csili-vili net-áruházakon keresztül, hanem erre időt szánó fórumtársak, buherátorkollégák által). szóval én teljes mértékben Nokia fan lettem ismét, hátsziszen mindannyian a Nokiánál kezdtük anno - de talán már túl öreg vagyok, és ez csak az én korosztályomra igaz... :DDD

Új hozzászólás Aktív témák